Zubní ordinace Praha

Zubař PrahaMDDr. Karel Branč

Vystudoval jsem obor zubní lékařství na lékařské fakultě Karlovy Univerzity. Během studií jsem navštěvoval řadu školení a kurzů. Ve vzdělávání pokračuji i postgraduálně. Více informací o mně – MDDr. Karel Branč.

 

Sestra / hygienistka

Ve firmě Crystaldent pracuji jako zubní sestra. Mým úkolem je kromě odborné péče a asistence také zajištění maximální pohodlí a komfort pacienta při samotném výkonu i po něm. Svoji práci dělám tak, abyste od nás odcházeli spokojeni. Více informací o mně – zubní sestra Praha.

Sestra

Práce zdravotní sestry v zubní ordinaci mě velmi baví a naplňuje. Ráda vás telefonicky objednám a budu se snažit vám pobyt na křesle maximálně zpříjemnit. Profesionální přístup je pro mě na prvním místě“.

 

Dentální hygienistka, PrahaDentální hygienistka

Dentální hygienou se profesionálně zabývám od roku 2013.  Absolvovala jsem kurz pískování a odstranění zubního kamene, kurz ošetření parodontologického pacienta. Provádím dentální hygienu u dospělých pacientů i u dětí. Více informací o mně – dentální hygienistka Praha.

 

Napište nám, nebo zavolejte. Objednáme Vás do ordinace na zubní prohlídku a dáme Váš chrup zase do pořádku. Těšíme se na Vaši návštěvu a budeme rádi, pokud se stanete našim pacientem.

Faceboook

Likebox Slider Pro for WordPress