Centrum bělení zubů

PureWhitening je jediné bělení na světě s garancí výsledku a trvanlivosti. Veškeré produkty a postupy jsou striktně standardizované. Krásný úsměv je zdrojem sebevědomí a pocitu jistoty v komunikaci s ostatními lidmi. Bělení zubů by mělo vždy probíhat pod odborným dohledem zubního lékaře nebo dentální hygienistky.

Bělení zubů

Co je PureWhitening?

Přípravek PrueWhitening je šetrný a nenáročný na citlivé zuby. Gely neobsahují žádné konzervanty, stabilizátory a glycerol. Gely pro domácí fázi mají 10% a 16% karbamid peroxidu a pro ordinační fázi mají 6% peroxidu vodíku.

Není nutné dodržovat bílou dietu. Garance dosažení perfektního výsledku. Vhodné i pro kuřáky. S jednoduchou pravidelnou údržbou vydrží Váš nový zářivý úsměv navždy.

Poškozuje bělení zubů sklovinu?

Tématu bělení zubů a jeho vlivu na sklovinu je věnována celá řada výzkumů a odborných článků. Vědci se shodují na tom, že pokud jsou dodržovány instrukce zubního lékaře týkající se aplikace a koncentrace gelu, je bělení zubů zcela bezpečný proces a při jeho provádění nedochází k žádnému poškození zubu.

Jak probíhá bělení zubů?

Před bělením zubů metodou PureWhitening je potřeba mít za sebou preventivní kontrolu u zubaře a navštívit dentální hygienistku, abychom Váš chrup zbavili plaku, zubního kamene, pigmentů nebo případných kazů a rozhodli, zda je k bělení vhodný.

Poté Vám naším skenrem naskenujeme celý chrup. U nás již vůbec nejsou potřeba otiskovací hmoty. Skener tak zcela eliminuje chybu, která by se mohla objevit v otiskovací hmotě. Je o dva řády v mikrometrech přesnější než nejlepší otiskovací hmota. Výborná volba pro pacienty s dávivým reflexem!

Do 7 až 14 dnů nám přijdou zhotovené nosiče pro bělení zubů. Domácí bělení trvá 14 - 16 dní a poté je ordinační bělení na cca 1 hodinu.

Bělící proces se skládá ze 3 cyklů po 15 minutách. Výsledný odstín je velmi individuální záležitost, proto není možné dopředu přesně říct, o kolik odstínů se vaše zuby vybělí. V každém případě se však Váš úsměv spokojeně rozzáří.

Bělení zubů
Bělení zubů
Bělení zubů
Bělení zubů