Zubní ordinace Praha

Zubař PrahaMDDr. Karel Branč

Vystudoval jsem obor zubní lékařství na lékařské fakultě Karlovy Univerzity. Během studií jsem navštěvoval řadu školení a kurzů. Ve vzdělávání pokračuji i postgraduálně. Více informací o mně – MDDr. Karel Branč.

 

Dentální hygienistka Barča

(momentálně na mateřské dovolené)

Vystudovala obor dentální hygienistka na SVOŠ pro dentální hygienistky s.r.o. v Praze. Je členkou Asociace dentálních hygienistek (ADH ČR). Neustále se snaží ve svém oboru vzdělávat.

 

Sestra DominikaSestra Dominika

Pracuje u nás jako zubní instrumentářka. Má velice milou povahu a smysl pro humor.

 

 

Zdravotní sestra IvetaSestra Iveta

(momentálně na mateřské dovolené)

Sestřička  Iveta je známa svojí vstřícnou a milou povahou díky čemuž je velmi oblíbená mezi našimi pacienty. Ošetření vám bude i díky ní  příjemně ubíhat. Ráda vás objedná či se pokusí vyřešit, co budete mít na srdci. Pyšní se titulem DiS.

 

 

Dentální hygienistka, PrahaDentální hygienistka Markéta

(každé úterý 8 – 14:00)

Dentální hygienou se profesionálně zabývá od roku 2013.  Absolvovala kurz pískování a odstranění zubního kamene, kurz ošetření parodontologického pacienta. Provádí dentální hygienu u dospělých pacientů i u dětí. Více informací o Markétě – dentální hygienistka Praha.

Více informací: Facebook | Instagram

 

Externí spolupracovníci

MUDr. Lucie Šimůnková Vítová

MUDr. Lucie Šimůnková VítováK paní doktorce Šimůnkové-Vítové delegujeme naše pacienty na ortodoncii (zubní rovnátka).
Více info na : www.natur-dent.cz

 

 

Napište nám, nebo zavolejte. Objednáme Vás do ordinace na zubní prohlídku a dáme Váš chrup zase do pořádku. Těšíme se na Vaši návštěvu a budeme rádi, pokud se stanete našim pacientem.