Zubní ordinace Praha

Zubař PrahaMDDr. Karel Branč

Vystudoval jsem obor zubní lékařství na lékařské fakultě Karlovy Univerzity. Během studií jsem navštěvoval řadu školení a kurzů. Ve vzdělávání pokračuji i postgraduálně. Více informací o mně – MDDr. Karel Branč.

 

Sestra DominikaSestra Dominika

Pracuje u nás jako zubní instrumentářka. Má velice milou povahu a smysl pro humor.

 

 

Dentální hygienistka MarkétaDentální hygienistka Markéta

Dentální hygienou se profesionálně zabývá od roku 2013.  Absolvovala kurz pískování a odstranění zubního kamene, kurz ošetření parodontologického pacienta. Provádí dentální hygienu u dospělých pacientů i u dětí. Více informací o Markétě – dentální hygienistka Praha.

Více informací: Facebook | Instagram

 

Recepční VeronikaRecepční Veronika

Jako recepční na stomatologii má praxi již od roku 2016. Veronika je zde pro naše pacienty jako první spojení s ordinací. Vždy ráda vyslechne, poradí a objedná přesně tak, jak je potřeba.

 

Zdravotní sestra Iveta

Sestra Iveta

(momentálně na mateřské dovolené)

Sestřička  Iveta je známa svojí vstřícnou a milou povahou díky čemuž je velmi oblíbená mezi našimi pacienty. Ošetření vám bude i díky ní  příjemně ubíhat. Ráda vás objedná či se pokusí vyřešit, co budete mít na srdci. Pyšní se titulem DiS.

 

Dentální hygienistka Barča

(momentálně na mateřské dovolené)

Vystudovala obor dentální hygienistka na SVOŠ pro dentální hygienistky s.r.o. v Praze. Je členkou Asociace dentálních hygienistek (ADH ČR). Neustále se snaží ve svém oboru vzdělávat.

 

Externí spolupracovníci

MUDr. Lucie Šimůnková Vítová

MUDr. Lucie Šimůnková VítováK paní doktorce Šimůnkové-Vítové delegujeme naše pacienty na ortodoncii (zubní rovnátka).
Více info na : www.natur-dent.cz

 

 

Napište nám, nebo zavolejte. Objednáme Vás do ordinace na zubní prohlídku a dáme Váš chrup zase do pořádku. Těšíme se na Vaši návštěvu a budeme rádi, pokud se stanete našim pacientem.